Реколекції для батьків та дітей катехитичної школи

Реколекції для батьків та дітей катехитичної школи

Нещодавно розпочався великий піст, який провадить нас до світлого празника Воскресіння Христового. Великий піст готує нас до торжества торжеств – Великодня. Це справжня подорож. Це весна душі. І ось цей весняний шлях повинен привести до того, щоб ми до його завершення стали хоч трохи кращими, ніж були на початку. Тому молодь та діти нашої парафії та їхні батьки разом з своїми духовними наставниками о. Юстином Борисом ЧСВВ, с.Онуфрією Бачинською СНДМ розпочали цю духовну мандрівку з реколекцій.

10 березня відбулися великопісні реколекції для батьків тих дітей, що беруть участь у церковних спільнотах нашої парафії.

Реколекції для дітей Недільної Школи, Вівтарної Дружини, Марійської Дружини та спільноти Аніматорів відбувалися згідно трьох вікових категорій -16 березня для дітей 7-9 років, 17 березня для 9-11 років та 23 березня для дітей та молоді від 13 років і старших. В реколекціях взяли участь 50 батьків та близько 150 дітей.

На цих духовних зустрічах роздумували над тим, як найкраще підготуватися до зустрічі з Воскреслим Христом. Зокрема розглядали такі теми як Божа Любов, Гріх це зрада Божої Любові та перешкода діалогу з Богом, як боротися зі спокусами. Діти мали можливість в ігровій формі цікаво засвоїти цінауки. Також важливим елементом була спільна трапеза за чаєм. Інайголовнішим, кульмінаційним моментом було єднання учасників у ПресвятійТайні Євхаристії під час Божественної Літургії.

Спільна молитва, роздуми, ігри та спілкування справили незабутнівраження на всіх учасників реколекцій. Сподіваємося, що вони принесуть добрідуховні плоди у серцях і душах дітей та батьків, та збільшать їхню віру, щоб усігідно та з радістю зустріли Воскреслого Христа.

Новини