Веселі канікули з Богом у Дрогобицькому монастирі

Веселі канікули з Богом у Дрогобицькому монастирі

«Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою»

За такими правилами працює молодь парафії нашої церкви. Як і минулих років, так і цього року при монастирі проходить літній денний табір «Веселі канікули з Богом»

Цей табір організовує духовний провідник спільноти дрогобицьких василіянських аніматорів           о. Юстин Борис, ЧСВВ. Його помічницею є монахиня з згромадження Сестер Служебниць                   с. Онуфрія Бачинська, СНДМ. Вони – опора цілого табору та аніматорів. Адже до нього слід ретельно готуватися і всі збори та формації  проводять духовні особи. В спільноті кожен готовий служити Богові через служіння дитині. Їх цьогоріч спільнота розділила на 2 групи. 1 тижня, тобто 1-7 липня ц.р. займалися з дітьми віком 7-8 р. Наступного, тобто 15-21 липня, 9-12 років.

Тож що роблять діти на таборі? Зранку вони моляться, як і годиться перед кожною доброю справою. Співають гімн табору, вчать банс. Потім дивляться сценку, слухають катехизацію і йдуть на Божественну Літургію. Це найголовніше у таборі, адже він – християнський. Згодом миємо руки і йдемо обідати. Після цього програма є щодня іншою, але щораз цікавішою. Естафети, ігри, представлення команди, Велика гра – діти завжди весело проводять час і просто кайфують. А головне – з Богом.

Від того, як ми виховуємо дітей, напряму залежить майбутнє України. Тому справа, якою займається церква св. апп. Петра і Павла, є не просто хорошою, а й корисною і плодотворною. На таборі словом, а, головне, своїм прикладом, навчають дітей добра і та справедливості. Дарують їм радість, веселість і любов. В майбутньому все це відгукнеться.

Марія КАСІЙ

Новини Парафія