Важлива інформація щодо Богослужінь у храмі св. апп. Петра і Павла під час карантину

Важлива інформація щодо Богослужінь у храмі св. апп. Петра і Павла під час карантину

Дорогі у Христі брати і сестри!

Взявши до уваги особливий стан запроваджений в Україні, у зв’язку із недопущенням поширення епідемії коронавірусу, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня про заборону проведення всіх масових заходів, закликаємо вас дотримуватись  у сумлінні усіх засобів особистої гігієни та строго дотримуватися правил карантину.

Через карантин у нашій парафії ми запроваджуємо певні зміни:

  1. Монастирський храм св. апп. Петра і Павла залишається відчиненим впродовж дня для потреб вірних, однак заохочуємо вас у своєму духовному житті зосереджуватися на приватній молитві та читанні Святого Письма вдома. Також, можна молитися слідкуючи за онлайн-трансляцією із нашого храму за посиланням на сторінці facebook – Монастир оо. Василіян Дрогобич.
  2. З 18 березня і впродовж запровадженого карантину у храмі не служитимуться Хресні дороги, молебні, акафісти та інші відправи, які миряни можуть молитися приватно чи через онлайн-трансляцію.
  3. Заплановані на 19-22 березня великопостні реколекції у нашому храмі відміняються.
  4. При потребі уділення Святих Таїнств хворим просимо звертатися у захристію чи безпосередньо до священослужителів.
  5. Призупиняємо заняття у парафіяльній катехитичній школі ім. Йосафати Гордашевської та зібрання спільнот.
  6. Спів Божественної Літургії у неділі супроводжуватиметься дяком і просимо вірних залишатися  на подвір’ї храму зберігаючи дистанцію.
  7. Особливо просимо утриматися від участі на Богослужіннях у храмах всім, хто є в зоні ризику: людям пенсійного віку, дітям, особам з ознаками респіраторних інфекцій (нежить, кашель, температура та ін.), а також тих, хто недавно повернувся з-за кордону і хто з ними проживає. Ці особи не мають гріха коли не беруть участь в Божественній Літургії у неділі і свята, але заохочуємо до слухання відправи через онлайн-трансляцію, або радіо Ватикан (о 9:05 київського часу на коротких хвилях 25-ти метрів частотою 11935 кГц та 31-го метра частотою 9645 кГц) та приймати духовне Святе Причастя.

Монастир оо. Василіян св. апп. Петра і Павла у Дрогобичі

Парафія