Парафіяльні оголошення. 23 серпня 2020

Парафіяльні оголошення. 23 серпня 2020

Прохання до всіх парафіян і гостей дотримуватись правил карантину, оскільки ризик зараження вірусом за останні тижні зріс. Тому, просимо дотримуватись дистанції, перебувати в масках в храмі, перебувати під час богослужінь на подвір՚ї біля храму.


1. Завтра, 24 серпня, святкуємо День Незалежності нашої Батьківщини. Урочисту, подячну Святу Літургію будемо молитись о 10:00.

2. 28 серпня, в п՚ятницю, святкуємо Празник Успіння Пречистої Діви Марії. Розпорядок богослужінь в нашому храмі традиційний. Свята Літургія буде служитись о 7:00; 8:30; об 11:00 і о 18:00. Після кожної Святої Літургії будемо посвячувати зілля. В четвер, 27 серпня, о 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

3. Сьогодні дякуємо за служіння при нашій парафії с. Атанасії Халус СНДМ, яка переїжджає на служіння до монастиря в м. Надвірна. Сестра працювала довгі роки в парафії, дбаючи про красу храму, про чистоту священичих риз, обрусів. Дякуємо і молимось, щоб сестрі було добре на новому місці служіння, щоб Господь дарував їй свої ласки і здоров՚я. Многая Літа!!!

4. Щира подяка жертводавцям за складені пожертви, а також за молитовну підтримку усім, хто молиться за нас, за храм і монастир.

Анонси Новини Обране