Парафіяльні оголошення. 29.11.2020

Парафіяльні оголошення. 29.11.2020

  1. 28 листопада, в суботу, розпочався Різдвяний піст (Пилипівка). Цей піст буде тривати до Навечір՚я Різдва Христового. Згідно Канонів Партикулярного Права УГКЦ, вірних зобов’язують такі правила посту:

–  Щодо їжі, то слід стримуватись від вживання продуктів та страв із м’ясом у всі середи і п’ятниці Різдвяного посту. В інші дні дозволено вживати усі види продуктів та страв. На Новий рік (31 грудня – 1 січня), згідно із Розпорядженням Єпископів УГКЦ, дозволяється вживати усі види продуктів.

– від будь-якого обов’язку посту звільняються:

діти до 14 років та особи, яким виповнилося 60 років;

важкохворі;

вагітні;

матері після пологів і ті, що годують груддю;

ті, що подорожують (якщо час подорожі перевищує вісім годин);

ті, що важко працюють;

ті, що харчуються зі столу інших;

убогі, котрі живуть з милостині;

– в окремих випадках звільняти від обов’язку постити може місцевий ієрарх, заохочуючи в цьому разі вірних до здійснення діл побожності та милосердя.

У всі дні посту вірні зобов’язані утриматися від організації та участі в гучних забавах, весіллях, танцях, розвагах та інших подібних заходах.

 

  1. 4 грудня, в п՚ятницю, святкуємо Празник Введення в храм ПДМ. Розпорядок богослужінь традиційний: Свята Літургія буде служитись о 7:00, 8:30, об 11:00 і о 18:00. В навечір՚я свята, в четвер, 3 грудня, о 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

 

  1. Цього тижня випадає також перша п՚ятниця. Усі богослужіння як завжди, лише нічних чувань не буде.

 

  1. Запрошуємо до нашої захристії-крамнички. Можна придбати багато цікавої духовної літератури, книжки і журнали для дітей, вервиці, хрестики, медалики, образи та ікони, календарі на 2021, зокрема, календар, де поміщено інформацію про нашу парафію, розпорядок богослужінь, адресу, контактні телефони.
Анонси Новини