Новацьке іменування в підготовчому гнізді Неперевершені звірі-коти в Станиці Дрогобич

Новацьке іменування в підготовчому гнізді Неперевершені звірі-коти в Станиці Дрогобич

13 грудня в храмі святих апостолів Петра і Павла відбулося пластунське новацьке іменування в підготовчому гнізді Неперевершені звірі-коти в Станиці Дрогобич.


На цей день чекали не тільки батьки кандидатів, але і новаки, а також і самі пластунські виховники: старшопластун прихихильник Олександр Сметана – новацький виховник роя ч.1. Швидкі тигри, старшопластун скоб Андрій Ониськів – новацький виховник роя ч.2. Прудкі гепарди, а також пл.сен.дов. (пластун сеньйор довіри) Володимир Геншляк, СМ. (о. Елевтерій Геншляк ЧСВВ) – новацький виховник роя ч.3. Бистрі коти, він же також гніздовий підготовчого Гнізда «Неперевершені звірі-коти» в Станиці Дрогобич.
13 хлопців стали учасниками іменування кандидатів до Пласту у пластуни-новаки прихильники. Слід зазначити, що кандидати не лише з Дрогобича, але також з Трускавця і Стебника.
Свято розпочалося Святою Літургією, що о 13:00, яку очолив о. Елевтерій Геншляк, ЧСВВ – він же і Братчик Ведмідь (як його люблять кликати новаки у деяких Пластових Станицях України). У своїй проповіді отець Елевтерій, коментуючи читання євангельське про покликання перших учнів, зокрема апостолів Йоана і Андрія, наголосив на тому, наскільки важливо бути відкритими на поклик Христа, щоб потім інших привести до стану бути учнем Ісуса. Апостоли Йоан і Андрій, як пізнали Ісуса, відразу захотіли розповісти своїм близьким про Месію. Отець провів аналогію: “Так само, як до Пласту, спочатку приводять батьки, а потім ми приводимо своїх друзів, однокласників своїм прикладом і запалом…”.
Після св. Літургії новаки і їх батьки перейшли до великої парафільної катехитичної зали, де і відбувся церемоніал іменування та вручення новацьких хусток.
Комендантом цього свята був Гніздовий братчик Ведмідь, а допомагали сестричка Юля Кардаш як писар і братчики-виховники Олександр та Андрій.
Дитячому щастю не має меж, коли справді ти одягаєш довгоочікувану пластову-новацьку хустку на новий пластовий однострій. Ти радієш, а з тобою радіють і твої рідні та близькі. Це свято, яке справді пам’ятається надовго і є записане золотими літерами у дитячому серці.
А дальше привітання братчиків, батьків і не забутнє спільне фото на пам’ять.
Дякуємо вам, батьки, за ваших дітей, яких ви нам доручили виховувати та плекати любов до Бога і України, вчити допомагати іншим та дотримуватися Новацького Закону.
Дякуємо сестричці Юлі Кардаш за догляд за роєм Бистрі коти в часі Літургії, а також братчикам Олександру і Андрію за жертвенну виховницьку працю.
Переконані, що це тільки початок у нашій Великій Грі під назвою Пласт.
Заохочуємо батьків, наших парафіян, віддавати своїх дітей до Пласту. Контактний номер о. Елевтерія (Братчик Ведмідь): 0506386632
 
Братчик Ведмідь – пл.сен. Володимир (о. Елевтерій) Геншляк, СМ.
Новини Парафія