Про залежності говорили з учнями Катехитичної школи парафії Петра і Павла

Про залежності говорили з учнями Катехитичної школи парафії Петра і Павла

“Сигарети, спиртне, наркотики, токсичні речовини – лише раз! За компанію… За здоров’я… Це ж свято… Щоб розслабитись… Я ж не стану залежним, це про інших, у мене все під контролем…” На жаль, так може розпочинатися шлях до узалежнення.3 квітня до учнів 8-9 класів Катехитичної школи ім. Блаженної Йосафати Гордашевської, що діє при парафії Святих Апостолів Петра і Павла в Дрогобичі, на запрошення катехитки Христини Сирник, завітали гості з Реабілітаційного центру «Назарет».

Олександр Горобець та Микола Медвідь поділились з учнями свідченнями про залежності від психоактивних речовин та вплив на організм людини. Гості розповіли про міфи, які обманним шляхом заманюють молоду людину до вживання таких речовин, а відтак про наслідки, які важко потім подолати, про травми у відносинах з ближніми, про соціальну ізоляцію і самотність, депресію від безвиході.

Учні з цікавістю слухали свідчення гостей, почерпнули багато цікавої інформації і, звичайно, зробили висновки, що слід добре подумати перед тим, ніж, навіть подумати, спробувати цього «класного кайфу».

Дякуємо катехитці Христині за запрошення цікавих гостей, а Олександру та Миколі за щирі свідчення.

Повідомила Христина Сирник, катехитка Катехитичної школи ім. Йосафати Гордашевської

Новини Обране Парафія