Парафіяльні оголошення. 02.05.2021. Великдень

Парафіяльні оголошення. 02.05.2021. Великдень

1. Сьогодні, 2 травня, розпочинаємо служіння Молебня до Пречистої Діви Марії (Маївки). Кожного дня, після вечірнього богослужіння (сьогодні, після Воскресної Вечірні, що о 17:00) будемо молитись до нашої Небесної Заступниці.

 

2.  У Світлий Вівторок, 4 травня, о 14:00 на кладовищі по вул. Пилипа Орлика відбудеться спільний Пасхальний Парастас, а відтак священники будуть окроплювати могили наших близьких і родичів. Так само в Томину неділю, 9 травня, о 14:00 буде молитва і окроплення могил на цвинтарі по вул. 22 січня. Заохочуємо вірних в ті дні прибути до могил своїх родичів для молитви за душі покійних.

 

3. У Світлий Понеділок і Світлий Вівторок, 3 і 4 травня, о 15:00, біля нашого храму молодь парафії проведе Великодні Гаївки. Запрошуємо молодь і дітей до участі в наших християнських, пасхальних забавах.

 

4. Монаша спільнота щиро вітає усіх парафіян і гостей храму зі святом Христового Воскресіння. Хай Господь, який долає темряву запечатаного гробу і виводить усіх з глибин аду, дарує нам силу і мужність вийти з наших гробів гріха, смутку і безнадії. Зичимо усім світлої, пасхальної радості. Христос Воскрес!!!

Анонси Новини Обране Парафія