Парафіяльні оголошення. 15.08.2021

Парафіяльні оголошення. 15.08.2021

  1. Вчора, 14 серпня, в нашій Церкві розпочався Успенський піст, який буде тривати до Празника Успіння ПДМ. Щодо правил посту, то в цей піст стримуємося від споживання м՚ясних страв у середи і п՚ятниці, а в усі інші дні дозволене споживання усіх видів їжі. Від будь-якого обов’язку посту звільняються: діти до 14 років та особи, яким виповнилося 60 років; важкохворі; вагітні; матері після пологів і ті, що годують груддю; ті, що подорожують (якщо час подорожі перевищує вісім годин); ті, що важко працюють; ті, що харчуються зі столу інших; убогі, котрі живуть з милостині.

 

  1. 19 серпня, в четвер, святкуємо празник Преображення ГНІХ. В нашому храмі розпорядок богослужінь святковий. Після кожної Святої Літургії будемо освячувати фруктові кошики.

 

  1. 21-22 серпня відбудеться Молодіжна піша проща до Гошівської василіянської обителі. Молодь нашої парафії теж візьме участь у цій прощі. Вихід від нашого храму розпочнеться 20 серпня (в п՚ятницю) Святою Літургією о 7:30. Паломникам слід мати зі собою: керимат, спальник, вервицю, молитовник, зручне і змінне взуття. Буде запезпечене повернення з Гошева автобусом в неділю, після завершення відпустових богослужінь. Записатися на прощу можна за телефоном 098 294 36 62 (о. Юстин). Запрошуємо молодь до участі в прощі.

 

  1. Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії запрошує молодь 12-14 років до участі в Школі волонтерів. Тренінги будуть проходити з 16 по 20 серпня, 9:00-16:00. Деталі можна знайти на сторінці Карітасу у Фейсбуці, або звернутись безпосередньо по вул. Чорновола, 4, 2-й поверх, каб. 25.

 

  1. Дякуємо щиро всім жертводавцям за пожертви на ремонт монастиря і храму.

 

Анонси Новини Обране Парафія