Сконтактуйтесь з нами!

Наша адреса:

82100 Україна, Львівська обл.,
м. Дрогобич, вул. Стрийська, 1,
телефони: (03-244) 3-90-58, 2-24-71

Напишіть нам

Святий Василій Великий:

Хто чинить волю Божу, але не так, як Бог хоче, і не з любові до Бога, той марно трудиться (св. Василій Великий, Вступ до ШПр.).
Повстань проти того, хто тебе переміг. Мужньо піднесися з землі! Згадай доброго Пастиря, що біжить тебе рятувати… Пригадай собі Боже милосердя… Не трать надії на спасіння… Господь не хоче смерті грішника (Єзек. 18:32), а навпаки, щоб він навернувся і жив (св. Василій Великий, Лист 44).
Нема вінка перемоги без противника, ні самої перемоги без ворога!.. Бо у змаганнях за нагороду не того вінчають, хто розпочав, але того, хто переміг (св. Василій Великий, Про гнів, 4).
З яким настроєм треба служити Богові? – Думаю, що добрий настрій – це гаряче, глибоке, сильне, незмінне бажання подобатися Богові; до того настрою доходимо пильним і довгим роздумуванням над величністю Божої слави, високими гадками, безнастанною пам’яттю про Божі добродійства (св. Василій Великий, КПр. 175).
Як віск, влитий до різьбленої форми, точно приймає форму різьбленої поверхні, так і ми, коли піддамося науці Святого Євангелія, набираємо форми внутрішньої людини, сповняючи слова Апостола, висловлені у формі наказу (Кол. 3:9-10) «Бо ви з себе скинули стару людину з її ділами й одягнулися в нову, що відновляється до досконалого пізнання, відповідно до образу свого Творця» (св. Василій Великий, про Хрищення 1).