Катехитична школа ім. Йосафати Гордашевської

«Тисячі дітей витягують руки по хліб катехизму, мільйони людей з жаждою очікують Божого Слова і помочі. Щоб заспокоїти їх потреби, мусимо в першім ряді дбати про життя християнське, про аскезу, про святість в нас самих, без неї не зможемо нічого зробити». Митрополит Андрей Шептицький 

Катехитична школа ім. св. Йосафати Гордашевської при парафії св. верх. апп. Петра і Павла розпочала свою діяльність з місяця жовтня 2012 р. Б. З моменту відкриття школи і до нині кожного суботнього дня навчального року, приходять діти, учні школи до парафіяльного будиночку, де проходять заняття, щоб почути слово Боже.

«Метою катехизації дітей є розважання над Божим Словом у молитві, актуалізації його в житті, а також постійне одухотворення його в серці» (Катехитичний правильник УГКЦ, 129).

Завданням катехитичної школи є:

– вивчення та поглиблення основних правд християнської віри;

– формування християнського світогляду та цілісної людської особистості шляхом плекання християнських чеснот;

– заохочування дітей до участі у парафіяльному житті та різного роду християнських практиках;

– сприяння розвиткові моральних, інтелектуальних та фізичних здібностей учнів;

– плекати у дітей християнські чесноти та любові до Бога і ближніх;

На уроках катехизації використовуються цікаві, нові засоби, які допомагають дітям краще та ефективніше відкрити своє серце на слухання Слова Божого.

Зокрема це: 

– Застосування активних та інтерактивних методів навчання;

– Технічні засоби;

– Наочні ілюстрації, ігри, пісні, руханки.

Блаженніший Любомир сказав: «Процес катехизації повинен тривати від зачаття до останніх хвилин земного життя, тому що це є процес оцерковлення і виховання у вірі». Тобто, катехитична наука є одинією із найголовніших методів удосконалення християнського життя».

Тому хотілося б звернутися сьогодні до батьків словами, які записані у Святому Письмі, сказані Ісусом Христом: «Дозвольте дітям, нехай ідуть до мене, не бороніть їм: таких бо Царство Боже» (Лк 18,6)

Провадимо катехизацію для дітей віком від 6 до 17 років (з дошкілля по 11 клас). 

Заняття: п’ятниця, субота, неділя (з 11:00 по 18:00)

Наші контакти: с. Онуфрія СНДМ тел: 097 433 0436