Спільнота отців

о. Йосиф Кралька, ЧСВВ

Ігумен монастиря

о. Йосиф Кралька, ЧСВВ: Ігумен монастиря, Адміністратор парафії, референт у справах монашества, член Пресвітерської ради Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

о. Григорій Анастасин, ЧСВВ

Сотрудник парафії

о. Григорій Анастасин, ЧСВВ: сотрудник парафії, сповідник, реколектант.

Економ монастиря

о. Павло Ясиновський, ЧСВВ: економ монастиря і радник ігумена, сотрудник парафії, духовний провідник Асоціації медиків Католиків, капелан сс. Євхаристок у Самборі.

Сотрудник парафії

о. Іннокентій Вишнівський, ЧСВВ: радник ігумена, сотрудник парафії, сповідник, відповідальний за хворих.

Сотрудник парафії

о. Назарій Лех, ЧСВВ: сотрудник парафії, сповідник, духовний провідник Апостольства молитви, Доброї смерті, Матері в молитві та Третього Чину у Провінції, відповідальний за хворих, реколектант.

Сотрудник парафії

о. Андронік Сенів, ЧСВВ сотрудник парафії, духовник монашої спільноти, сповідник, відповідальний за молитву над хворими, реколектант.

Сотрудник парафії

о. Анастасій Кабаль, ЧСВВ: сотрудник парафії, духовний провідник Біблійного гуртка, ведучий рубрики "Пізнаємо Котехизм УГКЦ "Христос - наша Пасха" радіопрограми «Скрижалі віри», реколектант, викладач Місіології і Катехитики.

Сотрудник парафії

о. Юстин Борис, ЧСВВ: сотрудник парафії, духовний провідник Марійської дружини і Вівтарної дружини, спільноти аніматорів, ведучий радіопрограми "Голос місіонаря".

Святий Василій Великий:

Щоденно причащатися і приймати св. Тіло і Кров Христа – це добре й дуже корисно, бо Христос явно сказав: «Хто їсть моє Тіло і п’є мою Кров, має життя вічне» (Ів. 6:56). І хто ж може сумніватися, що бути безнастанно учасником Життя – це жити щасливим і багатим життям? Ми в Кесарії причащаємося чотири рази кожного тижня: в неділю, середу, п’ятницю і суботу, а в інші дні, якщо випаде пам’ять Святого (св. Василій Великий, Лист 93).
Після смерті перейдеш до вічного життя, від пониження у людей – до Божої слави, від горя цього світу, від кар – до вічної відради з ангелами в небі. Земля тебе не прийняла за громадянина – небо тебе прийме. Світ тебе переслідував, а ангели понесуть тебе і представлять Христові (св. Василій Великий, А.Б. 1).
Плоди належать тому, чия була праця й труди. Тільки переможцям належать вінці перемоги. Хто ж вінчає чоловіка, що навіть не став до бою? А в цьому бою замало перемогти, тут конечно треба «законно боротися», як каже Апостол (2 Тим. 2:5), а це значить, з наказаних речей найменшої не опустити, все робити, як наказано (св. Василій Великий, Вступ до Ширших Правил).
Ти пастир? Тоді вважай, щоб ти не занедбав чогось з того, що пастирю належить! Що ж це таке? Те, що заблукало приведи назад; перев’яжи зранене, вилікуй слабе! (св. Василій Великий, Уважай на себе).
Не годиться слова науки використовувати ані для своєї слави, ані для хизування, ані для користі, догоджаючи слухачам, зважаючи на приємність, але треба говорити перед Богом на Його славу (св. Василій Великий, МПр. 70).