Menu

Підготовка дітей до першої Сповіді

Одними з найважливіших подій у дитинстві є Перша Сповідь та Святе Причастя. Адже ми вперше починаємо спілкування з Богом і даємо Йому обітницю пройти свій життєвий шлях, сповідуючи християнські закони. 

Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка старанно готується до цієї хвилюючої події та чекає на неї з нетерпінням.

Починаючи з семи років, діти приступають свідомо і добровільно до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя. Цій незабутній події передує велика підготовка. Перша Сповідь як перший у житті іспит. Вперше доводиться аналізувати свої вчинки, вперше про них треба щиро-щиро розповісти священику, покаятися перед Богом. 

Найперше, відповідно до постанови Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ саме семирічний вік є «відповідним для приготування до Першої Святої Сповіді, за умови, якщо сам процес приготування триватиме не менше одного року і відповідатиме програмі 2 класу серії “З нами Бог” та додатковій “Програмі підготовки до Першої Святої Сповіді”»[1]. 

В нашій парафії катехизацію до першої Сповіді проводять сестри служебниці СНДМ 

с. Онуфрія СНДМ тел: 097 433 0436 

[1] Постанови Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви, п. 7 (Десята сесія, Київ, 23 березня 2001 р. Б.).

Анонси

Блаженні Василіянські мученики о. Северіян Бараник, о. Яким Сеньківський та о. Віталій Байрак

Пошук

тел: (03-244) 3-90-58

Розділи

Menu

Інформаційні ресури УГКЦ