Радіопрограми

Голос місіонаря

радіопроект оо. Василіян у Дрогобичі, програму веде о. Юстин Борис, ЧСВВ

6
Роздуми на Другу неділю Великого Посту (ефір 22.03.2019)

Слухати ще... 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8 9 10

Святий Василій Великий:

Хто ж змилосердитья над твоєю душею, коли ти сам її занедбуєш? (св. Василій Великий, До багачів).
Вважай розлуку душі від тіла за звільнення від усякого зла, очікуй на вічні блага, яких усі Святі вдостоїлися (св.Василій Великий, Лист 42).
Нехай твій зверхній вигляд і одяг, хід і сидження, харч і ліжко, помешкання і вся обстановка в хаті – будуть прості. Подібно і твоя мова, і спів, і зустріч з ближніми, - все це нехай буде радше скромним, ніж пустим (св. Василій Великий, Про покору).
Чи ж не збудимося, чи ж не воскреснемо із земного життя до євангельської святості? Чи ж не почнемо розважати про день Господній, про день страшної ваги, коли ті, що за добрі діла стануть праворуч Судді, дістануть царство в небі, а поставлених ліворуч за нестачу добрих діл покриє геєна вогню і вічна мряка. Там буде плач і скрегіт зубів (св. Василій Великий, Вступ до Ширших Правил).
Тож наслідуй Христа, а не антихриста; Бога, а не Божого супротивника; Пана, а не невільника; Милосердного, а не злобного; Людинолюбця, а не ворога людей; тих, хто з небесним Женихом, а не тих, хто у вічній пітьмі (св. Василій Великий, А.Б. 2).