Радіопрограми

Голос місіонаря

радіопроект оо. Василіян у Дрогобичі, програму веде о. Юстин Борис, ЧСВВ

Слухати ще... 1, 2 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Святий Василій Великий:

Чи є щось таке цінне, як душа? Що можна порівняти з Небесним Царством? Хто ж тобі краще радить, як не сам Бог? Хто розумніший від Мудрого? Хто тобі ближчий від Творця? (св. Василій Великий, Напоумлення до св. Хрищення).
Після смерті перейдеш до вічного життя, від пониження у людей – до Божої слави, від горя цього світу, від кар – до вічної відради з ангелами в небі. Земля тебе не прийняла за громадянина – небо тебе прийме. Світ тебе переслідував, а ангели понесуть тебе і представлять Христові (св. Василій Великий, А.Б. 1).
Плоди належать тому, чия була праця й труди. Тільки переможцям належать вінці перемоги. Хто ж вінчає чоловіка, що навіть не став до бою? А в цьому бою замало перемогти, тут конечно треба «законно боротися», як каже Апостол (2 Тим. 2:5), а це значить, з наказаних речей найменшої не опустити, все робити, як наказано (св. Василій Великий, Вступ до Ширших Правил).
Ти пастир? Тоді вважай, щоб ти не занедбав чогось з того, що пастирю належить! Що ж це таке? Те, що заблукало приведи назад; перев’яжи зранене, вилікуй слабе! (св. Василій Великий, Уважай на себе).
Не годиться слова науки використовувати ані для своєї слави, ані для хизування, ані для користі, догоджаючи слухачам, зважаючи на приємність, але треба говорити перед Богом на Його славу (св. Василій Великий, МПр. 70).