Радіопрограми

Голос місіонаря

радіопроект оо. Василіян у Дрогобичі, програму веде о. Юстин Борис, ЧСВВ

Слухати ще... 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10

Святий Василій Великий:

Як небо відрізняється від землі і речі небесні від земних, так душа різниться від тіла (св. Василій Великий, А.Б. 2).
На всякий труд будь нездоланним силою волі й душею незламною у небезпеці. Радо переходи з країни до країни, з моря на море… Будьте мужні, біжіть дорогою, що веде до небесних вінків у Христі Ісусі, Господі нашім, - якому слава навіки, амінь (св. Василій Великий, А.Б. 1).
Коли подібних висловів про вічні муки в пеклі так багато у богонатхненному Письмі, то це одна з хитрощів диявола, що багато людей забуває про ті численні й ясні Господні слова, видумуючи собі якийсь кінець кар, щоб мати більше сміливості в гріхах. Бо, як мав би бути колись кінець муки, то безумовно і життя небесне мало б кінець. Коли ж такого про життя небесне й думати не можемо, то як же можна вічній муці ставити кінець, бо до обох однаково додається слово вічне (Мт. 25:46): «Підуть ці на вічну муку, а праведники у життя вічне» (св. Василій Великий, КПр. 267).
Нема нічого, чого б Бог не передбачив. Його невсипуще око пильнує кожну річ. Він для кожного присутній, для кожного дбає про все потрібне для життя. Коли Бог не лишив поза своєю дбайливою увагою морських тварин, то як би Він не дбав про твої справи? (св. Василій Великий, Гексамерон, Гомілія 7).
Не будьте подібними до тих, що чужі для науки Господа, а наслідуйте Бога і Святих Його по силі, яку Він вам дав (св. Василій Великий, МПр. 27).