Радіопрограми

Голос місіонаря

радіопроект оо. Василіян у Дрогобичі, програму веде о. Юстин Борис, ЧСВВ

21
Оздоровлення сліпців (ефір 13.07.2018)
22
Помноження хлібів (ефір 20.07.2018)
23
Христос йде по воді (ефір 27.07.2018)
24
Зцілення біснуватого (ефір 03.08.2018)
25
Про прощення (ефір 10.08.2018)

Слухати ще... 1, 2, 3, 4 ... 6, 7, 8, 9, 10

Святий Василій Великий:

Щоденно причащатися і приймати св. Тіло і Кров Христа – це добре й дуже корисно, бо Христос явно сказав: «Хто їсть моє Тіло і п’є мою Кров, має життя вічне» (Ів. 6:56). І хто ж може сумніватися, що бути безнастанно учасником Життя – це жити щасливим і багатим життям? Ми в Кесарії причащаємося чотири рази кожного тижня: в неділю, середу, п’ятницю і суботу, а в інші дні, якщо випаде пам’ять Святого (св. Василій Великий, Лист 93).
У кожному ділі, хоч би здавалося марне, бережися надмірності і легковаження. Усе роби, немов на Божих очах (св. Василій Великий, А.Б. 2).
Як ті, що мають слабкі очі, відвертають свій погляд від яскравих речей, а залюбки дивляться на зелень і квіти, так і душа не повинна дивитися тільки на сумні речі та займатися сьогочасними злиднями, але мусить звертати своє око на правдиве добро і про нього роздумувати (св. Василій Великий, Про подяку).
Чи ж не почнемо роздумувати про день Господній? Цей день страшної ваги, коли ті, що чинили добрі діла, стануть праворуч Судді і дістануть царство в небі, а тих, що стануть ліворуч за нестачу добрих діл покриє геєна вогню і вічна мряка (св. Василій Великий, Вступ до Ширших Правил).
А коли закінчиться день, треба скласти Богові подяку за все, що нам дав, і за все, що ми доброго зробили. А з прогрішень треба сповідатися, бо коли ми, добровільно чи не добровільно, у чомусь провинилися – у слові чи в ділі, чи в самій тільки гадці, - за все треба перепросити Бога в молитві. Надзвичайно корисно задумуватися над минулими помилками, щоб їх остерігатися на майбутнє (св. Василій Великий, ШПр. 37).