Радіопрограми

Голос місіонаря

радіопроект оо. Василіян у Дрогобичі, програму веде о. Юстин Борис, ЧСВВ

Слухати ще... 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8, 9, 10

Святий Василій Великий:

Наслідуй тих, що живуть свято. Записуй собі їхній приклад у серці. Старайся належати до числа тих, що їх мало. Добро є рідкісне, тому й мало тих, які входять у Царство Небесне (св. Василій Великий, А.Б. 2).
Ти пастир? Тоді вважай, щоб ти не занедбав чогось з того, що пастирю належить! Що ж це таке? Те, що заблукало, приведи назад; перев'яжи зранене, вилікуй слабе! (св. Василій Великий, Уважай на себе).
Усякий вислів або річ треба ствердити свідоцтвом богонатхненного Письма для повного утвердження добрих і засоромлення злих (св. Василій Великий, МПр. 26).
Перед усіма, кого ми любимо, перше місце займають ті, що зробили нам якесь добродійство... Якщо для наших добродіїв маємо природне прив'язання і любов та наполегливо докладаємо зусиль, щоб їм віддячитися, то якими словами зможемо подякувати за небесні дари? їх таке багатство! Ніхто їх не злічить; вони такі великі, що кожний з них зобов'язує нас до повної вдячності для Подателя (св. Василій Великий, ШПр. 2).
Усе довір'я покладай на всемогутню руку Всевишнього Царя, що як тільки покажеться, відразу приневолює противників до страху і втечі... Ідеш за переможним Царем, що хоче тебе зробити учасником своєї перемоги. Навіть умираючи, не будеш переможений, навпаки, саме тоді переможеш, бо збережеш ненарушену правду і свободу її визнавати (св. Василій Великий, А.Б. І).