Виїзний табір “Острів Скарбів”

Виїзний табір “Острів Скарбів”

“Острів Cкарбів 2019” — виїзний християнський табір під проводом знову о. Юстина Бориса, ЧСВВ. Він проводиться вже не вперше, оскільки “Острів Cкарбів” започаткував отець Юстин кілька років тому. Проводиться в горах, у відпочинковій базі. За кілька хвилин ходьби є річка, де діти могли поплавати.

Для аніматорів табір є дуже відповідальним, бо треба слідкувати за дітьми 24 години на добу. Але це не заважає їм радіти і весело проводити час разом з непосидючою дітворою.

На “Острові” маємо теж програму, яку готуємо заздалегідь. Зарядка, Літургія, банси і велика кількість різноманітних ігор, квестів, завдань. Головне — залучати кожну дитину до участі у всіх викликах кожного дня. Бо кожна дитина є скарбом на нашому острівку.

Одним з вже традиційних та справді улюблених завдань є розмальовування футболки з емблемою табору на пам’ять про нього. Хоч і без речей “Острів Cкарбів” запам’ятовується на відмінно.

На закінчення табору смажимо шашлики, бавимося, танцюємо і співаємо. Чи просто спілкуємося між собою, адже це теж дуже важливо.

Найважчим виявилося прощання. Майже ніхто не зміг стримати сліз. Бо провели 12 днів з найкращими друзями так незабутньо, що їхати додому зовсім не хочеться. Але ми не забуваємо один про одного, бо обмінялися контактами і тому триматимемо зв’язок.

“Острів Cкарбів 2019” став величезним досвідом для аніматорів, місцем знаходження нових друзів для дітей і просто місцем відпочинку з Богом. Його не забуде ніхто. Ось кілька відгуків самих дітей:

“В таборі було дуже цікаво  було дуже багато ігор та цікаво проведеного часу.  Дуже  дякую  за  цей табір дякую  о. Юстину та сестрі Катерині та всім Аніматорам. Я дуже сумую за табором.”

“Отче, ми всі дякуємо вам за цей табір, дякуємо за гарно проведений час, за вашу дорогоцінну науку. Ми теж всі за вами скучили!”

“Мені дуже спододобався цей табір, дуже дякую вам всім за вашу присутність на ньому.

Я дуже скучаю за вами всіма, найбільше ми дякуємо отцю Юстину за організацію цього табору і всім аніматорам.”

Марія КАСІЙ


Новини Парафія