«Покликані Богом» Молодіжна піша проща до Гошева

«Покликані Богом» Молодіжна піша проща до Гошева

23-25 серпня відбувалася VII Молодіжна піша проща з Дрогобича до Гошівського монастиря, у якій молодь в молитві подолала 84 кілометри. 

Дорогою лунали веселі пісні, які додавали сил долати тяжкий шлях. Незважаючи на палюче сонце та мозолі – прочани впевнено несли свої молитви до Гошівської ікони Богородиці. Першу зупинку ми зробили у Верхніх Гаях, де разом із прихожанами помолилися молебень, опісля чого мали дуже смачний обід. На ночівлю та вечерю нас прийняли жителі села Мартюки. Вставши з новими силами йти далі, прочани до Дня Незалежності разом заспівали гімн України та церковний гімн. На сніданок нас щедро прийняла сім’я із села Станків. 

Незабутніми стали емоції, які ми відчули ввійшовши на територію монастиря. Тримаючись за руки ми заспівали «Ми є родина», відчуваючи дух єдності один між одним. Нас привітно зустріли ігумен о. Вінкентій Слободян ( ЧСВВ), який окропив нас свяченою водою,  та франківська молодь. У храмі нас зустрів о. Йосафат Фітель (ЧСВВ), який теплими словами привітав нас та запросив приклонитися та подякувати Матінці Божій. 

Після невеличкого відпочинку прочани мали змогу взяти участь у флешмобі, організованому до Дня Незалежності України. Після Служби Божої була проведена адорація, у якій кожна спільнота могла подякувати та попросити Божого Благословення. Нічні чування розпочав запальний гурт братів-семінаристів SofiBand, а опісля кожна спільнота мала своє представлення. Ободинадцятій годині почалася урочиста Служба Божа, яка разом із Повним Відпустом та окропленням, стала завершенням прощі. 

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам. Щиро запрошуємо кожного доєднатись до нас наступного року.

    

Новини Парафія