Парафіяльний соборчик

Парафіяльний соборчик

23 лютого на монастирській парафії св. апп. Петра і Павла у Дрогобичі  відбувся Парафіяльний Соборчик, присвячений темі: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». Така зустріч пройшла в рамках підготування до Єпархіального Собору, який відбудеться 5-7 травня 2020 року.

Зібрання розпочали спільною молитвою Отче Наш. Згодом до присутніх звернувся  о. Йосиф Кралька ЧСВВ, адміністратор парафії, зазначивши, що метою цього соборчика є допомогти душпастирям віднайти найкращий спосіб праці у глобальній церкві щоб зростати в сопричасті – єдності нашої Помісної Церкви.  Відтак на основі послання Синоду єпископів  «Сопричастя і єдність у житті та служінні УГКЦ», адміністратор парафії запропонував спільно роздумати над тим, що означає бути членом Східної Католицької Церкви, яка її особливість у Вселенській (Католицькій) Церкві та над вимірами церковного сопричастя помісної УГКЦ.

Відтак відбулася робота в чотирьох групах, де модераторами були о. Анастасій ЧСВВ, о. Григорій ЧСВВ, о. Юстин ЧСВВ та с. Онуфрія СНДМ.  Учасники соборчика роздумували над питаннями, що підготувала єпархіальна робоча група та Секретаріат Патріаршого Собору, а саме: Яка атмосфера панує у нашій парафії? Як нашої парафії торкнулось явище міграції?  Чи наша парафіяльна спільнота докладає максимум зусиль, щоб зміцнити у парафії дух церковної єдності, а саме щоб парафіяни могли відчувати себе членами однієї духовної родини на парафіяльному, єпархіальному та загальноцерковному рівнях ? Як вона свідчить про єдність з Наступником Апостола Петра?  Що для нас означає бути греко-католиками? Чи в достатній мірі ми є солідарними з греко-католиками на єпархіальному та загальноцерковному рівнях? ітд.  Праця в групах була доброю нагодою для кожного учасника  висловитися та переосмислити проблематику та виклики які сьогодні стоять перед нашою Помісною Церквою.

На завершення ігумен о. Йосиф подякував усім за участь у парафіяльному соборчику.

Парафія