Парафіяльні оголошення храму св. апп. Петра і Павла  12 квітня

Парафіяльні оголошення храму св. апп. Петра і Павла 12 квітня

1 Дорогі в Христі, просимо всіх вас слухати Божественну Літургію на подвір’ї перед храмом. В храмі залишаються лише священнослужителі та співці. Особи, котрі бажають приступити до сповіді, можуть увійти в храм виключно в масках і залишаються в храмі лише для сповіді. Просимо не скупчуватися, а перебувати на встановленій санітарними нормами відстані.

2 Пригадуємо, що з причин запобігання поширення коронавірусу, місцевий єпископ кир Ярослав, дозволив відкласти Святу Тайну Сповіді до свята апп. Петра і Павла. На сьогоднішній день, ми в храмі щоденно під час Літургії сповідаємо. Однак, заохочуємо всіх вірних заходити до храму та приступати до сповіді виключно у медичних масках та зберігати відповідну дистанцію.

3 У Велику п’ятницю не будемо робити жодних процесій – ні в храмі, ні поза ним. Доступ до плащаниці буде обмежений з дотриманням встановлених санітарних норм. Просимо вірних заходити до храму через центральні двері дотримуючись дистанції, і вшануванням плащаниці в цей час є не поцілунок, як ми робимо звичайно, а доземний поклін. Слід бити поклони перед плащаницею, не торкаючись її, і відходити через бічні двері.

4 У велику суботу святити Паски й великодні страви будемо на подвір’ї перед храмом з 12:00 год кожних 15 хв, велике прохання при цьому не скупчуватися понад дозволену норму. Освячувати страви будемо у Великодню суботу стільки часу, скільки це буде потрібно. Просимо також вірних, щоб до храмів не приносили страви на освячення особи літнього і похилого віку; ті, чиї члени родини мають ознаки респіраторного захворювання; ті, хто перебуває на ізоляції. Повідомляємо, що великодні кошики будуть освячені теж за посередництвом онлайн-трансляцій. Прикладом у цьому нам має слугувати Папа Римський, який благословляє людей на площі Святого Петра у Ватикані, і це благословення поширюється також на тих, хто єднається з ним за допомогою радіо і телекомунікацій.

ВАЖЛИВО !
Заохочуємо вірних якнайбільше користати із трансляцій церковних богослужінь і наук Божого Слова, щоб духовно завершити Великий піст і Страсний тиждень, та гідно святкувати Пасху Господню.

Розпорядок Богослужінь на Страсний тиждень

Розпорядок Богослужінь на Великдень

Парафія