Монастир і парафію свв. Апостолів Петра і Павла відвідав гість з Кам’янця-Подільського

Монастир і парафію свв. Апостолів Петра і Павла відвідав гість з Кам’янця-Подільського

26 липня монастир і парафію святих апостолів Петра і Павла відвідав гість з Кам՚янця-Подільського. Прибув ігумен місцевого монастиря о. Михайло Лехновський ЧСВВ. Мета візиту гостя – збір коштів для відновлення монастирської будівлі. о. Михайло очолив центральну Святу Літургію, що об 11:00, а проповідь голосив і під час Літургії о 8:30, і 13:00. Роздумуючи над євангельським епізодом про оздоровлення двох сліпців, отець проповідник звернув увагу вірних на сліпоту, але сліпоту духовну. «Чи ви бачили колись особу сліпу духовно?», – спитав о. Михайло – «коли людина духовно сліпа?». Пробуючи нав՚язати діалог з парафіянами, показуючи вірним окуляри, отець визначив, що ті два скельця окулярів – це дві Заповіді Любові, які просвічують нас, часто заліплених егоїзмом, страхами, соціальними масками, штучною побожністю. Любов до Бога і до ближнього робить нас зрячими і є запорукою того, що ми зможемо колись осягнути, але навіть і вже тепер осягаємо Царство Небесне.

Отець Михайло також розповів про життя і діяльність монастиря в Кам՚янці-Подільському. У місті, за Збручем, ще є дуже багато людей, які потребують просвічення – як духовно-релігійного, так і суспільно-патріотичного. Для того отці василіяни прагнуть відновити будівлю давнього монастиря, щоб там, окрім келій для монахів, організувати класи для катехизацій дітей, молоді та дорослих, для діяльності різних гуртків, щоб таким чином провадити людей до пізнання любові і милосердя Бога. Отець подякував вірним за складені пожертви і запевнив у молитві за усіх жертводавців.

Після Літургій отці привітали о. Елевтерія Геншляка ЧСВВ, який був переведений з Кам՚янець-Подільського монастиря для подальшого служіння в Дрогобицький монастир.

Відеосюжет про монастир в Кам՚янці-Подільському.

Банківські реквізити для тих, хто хотів би скласти пожертву, але не зміг це зробити в храмі.

Фото: Роман Величко

Новини Парафія