Подячна Свята Літургія з нагоди Дня Незалежності

Подячна Свята Літургія з нагоди Дня Незалежності

24 серпня, в Свято Дня Незалежності, в храмі святих апостолів Петра і Павла було відслужено подячну Святу Літургію. З благословення о. ігумена, богослуження очолив о. Роман Шуп’яний, ЧСВВ.

У проповіді отець наголосив на тому, що кожна людина, створена Богом, є покликана жити в спільноті, а тому, кожна соціальна група – сім’я, різні релігійні, харитивні групи – є в задумі Творця. Саме в них Творець об’єднує людей задля певної мети, довкола певних цінностей, щоб людина, живучи задля них, була щасливою. Так само є і з народом, українським етносом, до якого ми належимо, в якому нас єднають ті самі цінності, які ми покликані плекати, любити, а навіть боронити перед ворогом – це і земля, по якій ходимо, це мова, це наш прапор, наша свобода і добробуд. На завершення отець побажав любити Україну любов’ю діяльною, служити даними Богом талантами кожному, конкретному українцеві, кожній людині.

Після Літургії відбулося виставлення Найсвятіших Тайн, а відтак усі присутні молились Благальну Пісню і отримали благословення. На завершення гучно пролунало “Боже Великий, Єдиний” і Гімн нашої Батьківщини.

Новини Обране