Недільні оголошення 08 листопада 2020

Недільні оголошення 08 листопада 2020

  1. В Українській Греко-Католицькій Церкві розпочинається безстрокова акція «Нагодуй бідного». Головний день акції – 15 листопада, припадає на День бідного, який встановив Папа Франциск, проте акція триватиме впродовж наступних місяців. Блаженніший Святослав звернувся до всіх нас з заохоченням взяти активну участь у цьому проєкті таким словами: «Йдеться не про одноразову справу, а активізацію такого типу соціального служіння в наших парафіях загалом. Тобто збірки проводитимуться постійно і безстроково. Бо правдоподібно, питання харчування, забезпечення базових потреб наших людей буде одним із великих соціальних викликів цієї зими і наступної весни».

Наша парафія також долучиться до цієї акції. Просимо приносити до храму харчі, які можуть зберігатися: крупи, олію, макарони, інше. А ми в свою чергу будемо зібрані харчі передавати в Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування (м. Дрогобич, вул. Міцькевича, 3).

Також заохочуємо прочитати на нашому сайті звернення Синоду наших єпископів з цієї нагоди.

 

  1. Вітаємо сьогодні усіх, хто носить ім’я Дмитро. Хай Небесний покровитель, св. Димитрій, випрошує в Господа для усіх іменинників щедрих Божих ласк.
Анонси Новини Обране Парафія