Парафіяльні Оголошення 14.02.2021

Парафіяльні Оголошення 14.02.2021

  1. Завтра, 15 лютого, святкуємо Празник Стрітення Господнього. Розпорядок богослужінь в нашому храмі святковий: Свята Літургія буде служитися о 7:00; 8:30; об 11:00 і о 18:00. Після кожної Літургії буде благословення стрітенських свічок. Сьогодні ввечері о 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

 

  1. Сьогодні біля храму можна придбати стрітенську свічку, яку виготовили учні нашої Катехитичної школи, а також спільнота “Рух за Життя. Дрогобич”. Можна також різні свічки придбати в нашій Захристії.

 

  1. Завершився вже різдвяний час і ми будемо мандрувати вже до Великого Посту. Щиро дякуємо всім парафіянам, які склали пожертви «на коляду». Хай Господь винагородить сторицею.

 

  1. Наша християнська мораль вчить нас бути милосердними. Але наші діла милосердя не можуть бути бездумними, але відповідальними за особу, якій жертвуємо кошти. Тому, коли даємо гроші тому, хто просить, маємо подумати і передбачити, чи ті кошти підуть на добро цій особі, а чи, може, зашкодять їй. Біля нашого храму постійно стоять цигани, які просять грошей. Ви, наші милосердні парафіяни, зі співчуття даєте їм гроші. Але, на превеликий жаль, ті гроші ідуть на шкоду, як тим людям, так і нашому храму (кілька днів тому один з них в стані алкогольного сп՚яніння наробив шкоди біля захристії, що треба було прибирати). Тому, велике прохання НЕ ДАВАТИ ГРОШЕЙ ТИМ ОСОБАМ. Якщо хочете проявити милосердя, то краще залиште гроші в захристії, як пожертву для бідних, а вже отці зможуть їх передати тим, хто справді потребує допомоги. Дякуємо за Ваше розуміння.
Анонси Новини Обране Парафія