Оголошення. М’ясопусна неділя. 07 березня 2021

Оголошення. М’ясопусна неділя. 07 березня 2021

  1. Сьогоднішня неділя, М՚ясопусна, як цілий тиждень від Неділі Блудного сина, визначена Синодом наших єпископів, як дні соціального служіння в УГКЦ. Тому, в сьогоднішню неділю у всіх парафіях нашої Церкви проводяться збірки на соціальне служіння для бідних, в՚язнів, безхатченків. Свої пожертви можна скласти в нашій захристії.

 

  1. Сьогодні, о 15:00, в катехитичному залі відбудеться Біблійна година. Провідник – о. Григорій Анастасин, ЧСВВ.

 

  1. 9 березня, у вівторок, вшановуємо нашого Кобзаря – Тараса Шевченка. З цієї нагоди, біля пам՚ятника Тарасу в центрі міста відбудуться урочисті заходи, зокрема заупокійні моління. Щиро запрошуємо до участі. Час проведення – 10:00.

 

  1. Ще раз запрошуємо взяти участь у паломництві до Меджугор՚є. Оскільки попередні рази не назбиралась потрібна кількість паломників, тому організатори перенесли захід. Цього разу паломницвто відбудеться в час Римо-католицького Великодня (30 березня – 5 квітня). В програмі прощі екскурсія по Меджугор՚є, гора Подбордо (місце об՚явлень Марії), гора Кріжевац, цікаві зустрічі з різними людьми і спільнотами. Духівником прощі є наш о. Роман (Шуп՚яний). Всі деталі, контактні номери можна знайти на дошці оголошень, або на сайті монастиря.

 

Анонси Новини Обране Парафія