День пам’яті абортованих дітей

День пам’яті абортованих дітей

Згідно з Постановами Сорок шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, яка відбулася 13-14 вересня 2009 року у Львів-Брюховичі, було затверджено «Програму протидії абортам в Україні». Серед заходів, передбачених програмою, встановлений в УГКЦ День пам’яті абортованих дітей. Цей день відзначається щороку в другу суботу Великого посту.

Цього року цей день припадає на 27 березня 2021р.Б.

В нашому храмі, в цей день, під час і після Святих Літургій будемо молотовно згадувати усіх невинно убитих ненароджених дітей.

Також, 26 березня, в п’ятницю, о 17:00, біля фігурки Матері Божої, що біля пологового будинку (м. Дрогобич, вул. Шептицького, 7) спільнота Рух за Життя м. Дрогобича проведе Хресну дорогу Ненародженого. Запрошуємо усіх, кому лежить на серці ця страшна, гріховна епідемія сучасного світового суспільства.

Трохи трагічної статистики

Згідно зі статистикою Worldometers, жінки у всьому світі з початку 2020р. зробили майже 20 млн. абортів. Водночас, за даними ресурсу, від коронавірусу  Covid-19 з початку пандемії померли 454 тис. осіб. За даними ВООЗ,  щорічно у світі відбувається близько 40-50млн.абортів: приблизно 125 тис. абортів в день.

За минулий рік в Україні штучне переривання вагітності зробили майже 75 тис. жінок, з них 727 зроблено неповнолітніми особами.

Анонси Новини Обране Парафія