Презентація Спільноти Лицарі Колумба в парафії Святих Апостолів Петра і Павла

Презентація Спільноти Лицарі Колумба в парафії Святих Апостолів Петра і Павла

18 квітня в парафії Святих Апостолів Петра і Павла відбудеться презентація спільноти Лицарі Колумба. Це міжнародна чоловіча католицька організація (орден), заснована католицьким священником 1882 року в США.До ордену належать 2 мільйони братів з їх родинами у США, Канаді, Мексиці, на Філіпінах, Карибах, у Центральній Америці, Польщі, Україні та Литві.

На сьогодні діє понад 38 осередків спільноти при різних парафіях по цілій Україні. Спільнота може бути засновати лише при парафії і обов՚язково повинна мати священника-капелана.

Прагнемо заснувати таку спільноту чоловіків-католиків при нашій парафії. Запрошуємо чоловіків (як також усіх бажаючих) на презентацію, де можна буде почути розповідь про спільноту з уст самого брата лицаря, при потребі, поставити питання, які виникнуть, просто поспілкуватись.

Час презентацій:

18 квітня 2021 року:

  1. 8:30 – Свята Літургія. Після Літургії – Презентація в храмі.
  2. 11:00 – Свята Літургія. Після Літургії – Презентація в катехитичному залі-холі в монастирському корпусі, показ слайдів, питання-відповіді, спілкування.
  3. 13:00 – Свята Літургія. Після Літургії – Презентація в катехитичному залі-холі в монастирському корпусі, показ слайдів, питання-відповіді, спілкування.

Можна обрати для себе зручний час для відвідання презентації.

Для додаткового ознайомлення про діяльність спільноти можна відвідати сайт Лицарів Колумба.

Фото з сайту Лицарів Колумба

Анонси Новини Обране Парафія