Учні парафіяльної Катехитичної школи відвідали РЦ “Свята Родина”

Учні парафіяльної Катехитичної школи відвідали РЦ “Свята Родина”

29 травня учні Катехитичної школи Блаженної Йосафати Гордашевської, що діє при парафії святих Апостолів Петра і Павла, з нагоди завершення навчального року, відвідали реабілітаційний центр “Свята родина” в с. Міжгайці, Самбірського району.  Цей центр став оселею для людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Центром опікуються отці Української Греко-католицької Церкви, зокрема о. Тарас Яворський.

Мета візиту учнів була не лише ознайомитись з діяльністю центру, відпочити на природі, але також послужити фізичною працею. Попередньо обговоривши потреби центру, молодь взяла участь в облагородженні території закладу. Спільними зусиллями був пофарбований паркан, прибрана територія та каплиця.

Зустріч та спілкування молоді з мешканцями центру дала нагоду першим пережити стан співчуття і безкорисливої посвяти, співпереживання, а другим відчути, що вони не є самотніми і відкинутими суспільством і Церквою.

Крім того, учні школи після завершення праці весело та радісно провели час та відпочили на природі: ігри, конкурси, банси, розваги, а також святкування дня народження одного з учнів школи.

Висловлюємо щиру подяку отцю Тарасу Яворському за запрошення та надзвичайно важливу справу, яку він робить!

Новини Обране Парафія