Аніматори

Всі ми звикли бачити в торгових центрах чи певних закладах аніматорів. Людей, що розважають, бавляться з малими дітками, поки їхні батьки купують речі чи самі проводять час в своє задоволення. Завдання такого аніматора — просто зайняти дитину за гроші. От і все. Поза цим часом це вже не аніматор, а проста людина.

Спільнота Василіянських аніматорів Дрогобича — зовсім інакша річ. Це молодь, котра прагне служити Богові через служіння дитині і робить це. За іграми, квестами, бансами, гуртками, котрі готують, придумують і проводять аніматори, стоїть виховання дітей і радість, котру їм приносять ці заняття.

Аніматор (з латинської anima) означає душа. Саме він повинен бути душею компанії, спільноти, товариства. Повинен задавати тон, нести хороший настрій і тримати його впродовж всього таборового дня. Але є річ, котра якраз вирізняє християнського аніматора з-поміж інших. Це те, що він є християнським аніматором завжди. 24 години на добу, 7 діб у тижні, 5 тижнів в місяці і весь час. Не можна відбути табір і стати будь-ким. Василіянський аніматор Дрогобича несе Бога в життя дитини, дає розуміння його сутності, навчає Заповідей і допомагає стати кращим. Так зростають духовно не тільки діти, а й самі члени спільноти.

Зібрання проходять щоп’ятниці о 16:30.

Провідник о. Юстин Борис ЧСВВ

тел. 098-294-3662