Апостольство Доброї Смерти

«Добре жити – це багато, добре померти – це все!»

«Апостольство доброї смерті» – світова католицька органі- зація, що остаточно оформилася в єдиний рух в 1908 році. Повна назва – Апостольство Матері Божої Покровительки Доброї Смерті. Центр організації знаходиться у Франції у місті Тіншебрей (Tinchebrey), а керівництво її української гілки – в місті Івано-Франківську. Блаженний Йосафат Коциловський вперше офіційно у 1927 р. поблагословив створення Товариства Доброї Смерті на теренах України під покровом Страж- дальної Матері Божої та Святого Йосифа.

Мета Апостольства полягає в тому, що члени спільноти через свої молитви і жертви прагнуть випросити:

  • – для вірних християн – витривалість в освячуючій ласці;
  • – для релігійно байдужих і грішників – ласку навернення;
  • – для всіх – добру і святу смерть.

Основне своє завдання Апостольство бачить в тому, аби спрямовували все своє земне життя до вічності, щоб кожної хвилини бути готовими до смерті.

«Це Апостольство покликане нести надію перед обличчям смерті. В ньому діє Дух Життя, котрий творить світлу дійсність.

В Україні на кінець 2017 року при парафіях УГКЦ організовано 49 осередків, із них в 42-х служиться щомісяця Свята Літургія в наміреннях Апостольства та його членів.

Велику роль у діяльності відводиться видавничій праці. Стараннями членів Апостольства підготовлено і видано малий і великий «Молитовник Апостольства Доброї Смерті», вписові листи, буклет «Молитва до св. Йосифа», «Молебень до блаженного Йосафата Коциловського», образочки, медалики. Щоб підтримувати постійний зв’язок із членами Товариства щоквартально виходить вісник «Світло надії».

«Це Апостольство покликане нести надію перед обличчям смерті. В ньому діє Дух Життя, котрий творить світлу дійсність. Він сходить із висот, все перемінює і наповнює своєю благодаттю. Хто вступає в Апостольство, той записується у книгу для постійної молитви за його спасіння», – стверджує наш духовний провідник о. Порфирій, Шумило, ЧСВВ.

В треттю суботу місяця апостольство збирається на спільну Божественну Літургію в церкві св. апп. Петра і Павла о 10:00 год, опісля мають спільну зустріч.

Провідник о. Назарій Лех ЧСВВ

Ревнителька п. Слава Матович тел: 098 216 1334